Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Webové stránky jsou v rekonstrukci.

Webové stránky jsou v rekonstrukci.

Pro své zdravotní postižení jsem se spolku i těmto webovým stránkám nedokázal dlouho věnovat. Už zase mohu po úrazu chodit, jsem sice ve vážném zdravotním stavu.  (Kvůli diabetu, došlo k selhání ledvin a následné dialýze.) Není to pro mě jednoduché, vše zvládat ale snažím se to vše zvládnout co nejlépe. Je to období plné depresí a úzkostí. Náročné i časově. Ale mě ta práce přivede na jiné myšlenky a pomoc druhým mě udělá radost.

Náhodou jsem narazil na jeden článek na webu o financováni veřejně prospěšných činnosti, a já už dlouho přemýšlím nad tím, jak ukázat svův vděk za velmi rozsáhlou péči všem lékařům, a že jich o mě a velmi dobře pečuje mnoho, ale i milých a šikovných sestřiček  🫶🩸🫀 , a vůbec všemu personálu.

Lidí se selháním ledvin, co potřebují dialýzu opravdu hodně přibývá. Naše Třebíčské hemodializační středisko doslova praská ve švech. Museli přidat další směny i dny na tři směny aby to vše zvládly.

Když tak ležím pět hodin 3x týdně, na lůžku s napojenými jehlami v dialyzační spojce,  A diky tomu času stráveným na dialýzách koukám kolem sebe. Dívám se co je trápí a mám dost času o tom přemýšlet 💡a hledat jak jim mohu pomoci zase já. Mám zdravotníkům co vracet. Nejen sestřičkám, lékařům při jejich náročné práci. Samozřejmě nejen na dialýze. Úctu a náš vděk🌹🌹🌹 náleží všem zdravotníkům. 🚑

A tak jsem přišel právě s nápadem na uskutečnění projektem jak pomoci na dialýze. Získané peníze 💰💰💰💳 jistě najdou své uplatnění ve velmi důležitých prostorech a ulehčí práci personálu a zpřijemní dialyzovaným pacientům čas stravený při tomto životně důležitému úkonu a je fajn pomoci s tim co potřebují doplnit, dokoupit 🛒a pod.

A nejen to i prevence stojí za úvahu.

Víte, jaká je  částka za rok za jednoho dialyzovaného pacienta? Jaký je Váš odhad? Představte si částku kolem milionu CZK ! 

Patří jim všem velké poděkování. Zase chodim, po operaci zlomené stehenní kosti.

 Chci postupně aktualizovat webovky i spolek . Dnes se mi povedlo  během dialýzi, obnovit přïstup do administrace webu i opravit chyby v provozu WordPressu.

Chci najit účetni pro spolek, vyřidit učetni závěrky a najit nové spolupracovniky a dobrovolníky.  Sám to nezvládnu a současní společníci na práci nemají čas. Bratr nemá moc času,  kromě zaměstnání  pečuje o 80 letou mámu a syn, hm ten se mnou nekomunikuje. Holt jsem pro něj po adopci jen cizí chlap a ne táta. Ale to sem nepatří.  

Děkuji za pochopení

Zdraví Vás

Radek Rouš, předseda spolku

Tel. 722 733 475

email: r.rous@seznam.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *