Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Přijďte si zaběhat do Chouzov na Plzeňsku! Podpoříte hendikepované děti – Přijďte si zaběhat do Chouzov na Plzeňsku! Podpoříte hendikepované děti :: Zprávy – QAP.cz – Vaše internetové noviny

Radek Rouš 0

Přijďte si zaběhat do Chouzov na Plzeňsku! Podpoříte hendikepované děti

V sobotu 21. září se od 14 hodin obcí Chouzovy, nedaleko Chválenic na jižním Plzeňsku, proběhne dav běžců, kteří se rozhodnou podpořit peněžní částkou organizaci ULITA NA STATKU z. s.. V cíli na běžce bude čekat bohaté občerstvení, originální dary, kapela a pro děti pomazlení se zvířátky, které statek nabízí, i se projet na koni. 

Ulita na statku je organizace, která se snaží pomáhat dětem s mentálním postižením, hlavně s poruchami autismu. Statek slouží jako zázemí organizace a naleznete ho v obci Chouzovy na jižním Plzeňsku. Na statku probíhají nejrůznější akce jak pro členy organizace, tak i pro širokou veřejnost. Jedná se o akce jako je drakiáda, vánoční tvoření, odpoledne s pejsky a jinými zvířatky a v létě probíhá mnoho letních táborů.

Akce se nemusíte obávat, není určena pouze pro běžce, spíše pro zájemce, kteří mají chuť podpořit dobrou věc. Charitativní běh má dva okruhy – pro běžce 5 km a pro neběžce 1,5 km. Běžecká trať nabídne účastníkům pohled na malebnou krajinu jižního Plzeňska.

Video z minulého charitativního běhu můžete zhlédnout zde

Více o akci Charitativní běh nalezente zde.

Webové stránky organizace najdete zde.

Zdroj: https://www.qap.cz/object/prijdte-si-zabehat-do-chouzov-na-plzensku-podporite-hendikepovane-deti-106680?utm_source=tapito&utm_medium=app_android&utm_campaign=tapito_article

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *